Oferta - Optyk Podwysocki

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta


Mamy przyjemność prezentować Państwu naszą ofertę zarówno w salonie firmowym w Zduńskiej Woli, ale także w sklepie internetowym Okularownia.pl, oraz na aukcjach Allegro. Systematycznie rozszerzamy naszą działalność po to, aby przedstawić możliwie urozmaicony asortyment towarów w bardzo dobrej jakości, ale i tych w atrakcyjnej cenie, również dla klientów robiących zakupy w internecie. Jednocześnie za główną dewizę przyjęliśmy sobie, iż nie prowadzimy sprzedaży produktów niepokojąco tanich i miernych jakościowo! Od ponad 20 lat staramy się budować dobrą markę firmy. Ten sam cel przyświeca nam również w sprzedaży internetowej.    Soczewki okularowe

Oferujemy zarówno soczewki standardowe jak i najbardziej zaawansowane technologicznie. Te ostatnie zdecydowanie podnoszą komfort widzenia oraz walory estetyczne okularów. Soczewki mogą być ekstremalnie cienkie i lekkie oraz wyposażone w specjalne powłoki antyrefleksyjne wspomagające proces widzenia. Specjalizujemy się w montażu szkieł progresywnych oraz indeksowanych. Dysponujemy urządzeniami japońskiej firmy NIDEK, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane okulary. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkła renomowanych firm krajowych oraz zagranicznych. Proponujemy pełny asortyment takich potentatów. na rynku oftalmicznym jak Essilor, Zeiss, Hoya, Rodenstock, Seiko, Szajna, JZO, AVM. Zaufajcie Państwo naszej wiedzy i doświadczeniu, a przekonacie się, że postrzeganie świata przez właściwie dobrane szkła może nabrać nowego wymiaru.

Oprawy okularowe

Oprawa okularowa może być ciekawym dodatkiem do odpowiednio dobranych szkieł. Wykorzystując znajomość aktualnych trendów mody, pomożemy Państwu w doborze odpowiednich ramek. Oferujemy oprawy dla każdego klienta. Od tańszych, mniej znanych firm, po produkty z wyższej półki jak Jaguar, Davidoff, Morgan, Police, Joop!, Menrad, Harley Davidson, Ana Hickmann, Eva Minge i wiele innych . W stałej ofercie posiadamy ponad 1 000 modeli opraw okularowych.

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne to przede wszystkim ochrona oczu przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, ale nie tylko... Odpowiednio dobrany model może podkreślić osobowość lub dodać charakteru. Możecie Państwo liczyć na spełnienie obydwu warunków wybierając okulary przeciwsłoneczne w naszej firmie. Posiadamy bogaty asortyment takich marek jak Jaguar, Police, Eva Minge, Solano i wiele innych.

Soczewki kontaktowe

Prowadzimy sprzedaż soczewek kontaktowych. Jesteśmy przedstawicielem firmy Johnson & Johnson. Współpracujemy także z Bausch & Lomb oraz Ciba Vision. W ciągłej ofercie posiadamy płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych.

Galanteria optyczna

Oferujemy galanterię optyczną taką jak futerały, ściereczki, płyny do czyszczenia szkieł, łańcuszki, lupy itp.

oraz...

Na życzenie klienta wykonujemy okulary w ciągu 1 godziny.
Na gotowe okulary udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.
Możliwość płatności kartami płatniczymi
Udzielamy rabatów (karta stałego klienta)
W ofercie liczne okresowe promocje.


Zapraszamy...


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego