Promocje i nowości - Optyk Podwysocki

Przejdź do treści

Menu główne:WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO...

Drogie Dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka z całego serca życzę wszystkim - tym dużym i małym - spełnienia marzeń, wielu sukcesów, rozwijania pasji i talentów, niesamowitych przygód, oraz słonecznych i szczęśliwych dni.

Wasz Ulubiony Optyk
MARZENIA PO TO SĄ, ABY JE SPEŁNIAĆ...


Linia okularów przeciwsłonecznych marki Ana Hickmann nawiązuje po raz kolejny do stylu retro. Można wyobrazić sobie piękną kobietę w dużych okularach przeciwsłonecznych za kierownicą zabytkowego Bentleya cabrio z lat 30-tych. Zwiewny szal, wiatr w długich blond włosach i dużo, dużo słońca. Niewiele trzeba, aby spełnić takie marzenie...

Zapraszamy do salonu Optyk Podwysocki.

P. S. Zapytacie - gdzie to cabrio? Ależ może być współczesne i to z wypożyczalni. Potrzeba więcej chęci i fantazji oraz niewielki budżet, aby podarować sobie lepsze i ciekawsze chwile w tym otaczającym nas smutnym świecie. Potraktujcie to jako dobry pomysł :)

Informacja zamieszczona dnia. 25.05.2020 r.

CZY POWŁOKI ŁATWO CZYSZCZĄCE TO CHWYT REKLAMOWY?


Cieszy mnie, że tak wielu z Was docenia zalety powłok uszlachetniających na soczewkach okularowych. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić soczewki plastikowe choćby bez utwardzenia lakierowego czy bez powłok antyrefleksyjnych. Niemniej, nadal zdarzają się pytania typu:
- czy to jest potrzebne?
- czy to nie chwyt reklamowy?

W kilku zdaniach, bez zbędnego wnikania w nudne wyliczenia i wywody naukowe wykażę przewagę powłok antyrefleksyjnych, hydrofobowych, antystatycznych czy oleofobowych. Takie soczewki z powłokami wielowarstwowymi, które nazywamy potocznie łatwo czyszczącymi łączą wszystkie najlepsze cechy w jednym produkcie.

👉 Koniec z promieniowaniem UV!

Filtr UV zapewnia Ci 100% ochronę oczu przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, w każdych warunkach, o każdej porze roku.

👉 Koniec z długotrwałymi zaparowaniami!

Warstwa hydroforowa sprawia, że krople wody podczas deszczu spłyną po powierzchni soczewek nie pozostawiając smug. Dodatkowo zapewnia szybsze odparowywanie.

👉 Koniec smug!

Warstwa oleofobowa sprawia, że soczewka ma gładką i śliską powierzchnię. Dzięki temu brud i tłuszcz nie będą tak przylegać do okularów, co znacznie ułatwia czyszczenie.

👉 Koniec z kurzem!

Warstwa antystatyczna sprawia, że drobiny kurzu odpychane są od powierzchni soczewek. Pomaga to w utrzymaniu czystości na dłużej.

👉 Koniec odblasków!

Wielowarstwowy antyrefleks sprawia, że pozbędziesz się kłopotliwych odblasków. Wyraźne widzenie i idealną przejrzystość szczególnie docenią osoby pracujące przy komputerze, ale także kierowcy.

👉 Koniec z zarysowaniami!

Warstwa lakierowa zabezpiecza przed zarysowaniami, co zapewni przejrzystość soczewek, a przez to wyższy komfort widzenia.

Takie powłoki uszlachetniające na soczewkach to naprawdę koniec kłopotów dla naszych oczu.

Widzimy się!


Informacja zamieszczona dn. 23.05.2020 r.

NOWE BULGETY...


Styl, wygoda i elegancja. Trzy słowa, które trafnie określają oprawy okularowe marki Bulget. Klasyczna i modna linia damskich opraw okularowych została wzbogacona o model BG6348I. U nas występuje on w dwóch kolorach. Transparentny jasny brąz tworzywa w złotej metalowej oprawie, oraz transparentny jasnoszary w srebrnej metalowej oprawie.

Poznaj bliżej kolekcję opraw marki Bulget.
Serdecznie zapraszamy do salonu.

Informacja zamieszczona dn. 20.05.2020 r.


Aby otrzymać rabat w wysokości 10% na wybrane przez Ciebie oprawy okularowe, spełnij powyższe kryteria. Widzimy się w salonie!

Informacja zamieszczona dn. 12.05.2020 r.


➡️ Pracujesz przy komputerze?
➡️ Jesteś kierowcą?
➡️ Potrzebujesz dodatkowej ochrony soczewek okularowych?

W dniach 18-24 maja 2020 r. oferujemy rabaty na soczewki okularowe aż do 30%. Skorzystaj z okazji.

Informacja zamieszczona dn. 12.05.2020 r.


Nowe modele opraw marki Marciano by Guess już dostępne w naszym salonie. Serdecznie zapraszamy!

Informacja zamieszczona dn. 8.05.2020 r.


W naszym salonie znajdziecie Państwo szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych. Każdy znajdzie coś dla siebie, a nasi fachowcy doradzą Państwu przy doborze okularów.

Informacja zamieszczona dn. 7.05.2020 r.Masz problem z parującymi okularami? Przychodzimy z pomocą! W naszym asortymencie preparaty do czyszczenia szkieł, dzięki którym nie będziesz już narzekać na ograniczoną widoczność.

Informacja zamieszczona dn. 5.05.2020 r.


WRACAMY DO PRACY Z NOWYMI SOCZEWKAMI Z POWŁOKĄ ANTYBAKTERYJNĄ DIAMENT NANO AG...


Wraz z ponownym otwarciem salonu wprowadzamy do sprzedaży szkła okularowe z powłoką antyrefleksyjną z mikrowarstwą srebra. Wzorem polskich wytwórców, którzy ogłosili właśnie sprzedaż maseczek antybakteryjnych, wykorzystujących ochronne funkcje srebra, także specjaliści z Laboratorium Szkieł Okularowch Szajna postanowili zastosować, tym razem nanotechnologię do produkcji powłok antyrefleksyjnych na soczewkach okularowych. Opracowano soczewki plastikowe pokryte zupełnie nową powłoką antyrefleksyjną z mikrowarstwą srebra o nazwie Diament NanoAG. Dzięki niej powierzchnia soczewek ma właściwości antybakteryjne, co wpływa na podwyższoną ochronę bardzo delikatnej i wrażliwej na wszelkie zanieczyszczenia okolicy oczu. Aseptyczna warstwa ochronna znajduje się po obu stronach soczewek.

Od dawna już wiadomo, że srebro wykazuje silne właściwości antybakteryjne. Z tego względu jest szeroko stosowane w medycynie (między innymi jako składnik środków odkażających i dezynfekujących) oraz materiał, z którego wykonuje się na przykład narzędzia chirurgiczne. Oczywiście powłoki nowej generacji, jakże bardzo potrzebne w obecnej sytuacji, posiadają wszystkie niezbędne właściwości innych powłok antyrefleksyjnych, oraz zredukowany poblask szczątkowy w odcieniu seledynowym.

Powłoka uszlachetniająca Diament NanoAG jest stosowana na soczewkach bezbarwnych, fotochromowych oraz przeciwsłonecznych, a także w wysokich indeksach i konstrukcjach asferycznych.

Ja tylko od siebie dodam, że soczewki z powłoką antyseptyczną Diament NanoAG to linia produktów szczególnie odpornych na zarysowania, na które producent daje nam aż 3 lata gwarancji!


Informacja zamieszczona dn. 4.05.2020 r.


SOCZEWKI FOTOCHROMOWE TRANSITIONS SIGNATURE GEN 8 JUŻ W SPRZEDAŻY.


Do naszej oferty asortymentowej jakiś czas temu trafiły markowe soczewki fotochromowe Transitions Signature GEN 8. Jestem Wam winien kilka słów na temat tego nowego produktu.

Technologia kompozytowa zastosowana przy produkcji oraz poprawienie parametrów stosowanych do tej pory soczewek fotochromowych przekładają się bezpośrednio na korzyści dla użytkownika okularów.

Przede wszystkim wzrosła o 30% szybkość aktywacji zabarwienia w pełnym słońcu. Także rozjaśnianie soczewek przy wejściu do ciemnego pomieszczenia trwa o 3 minuty krócej.

Po zaciemnieniu można zauważyć, że soczewki w porównaniu z poprzednią VII generacją są ciemniejsze.

Na początek w sprzedaży posiadamy soczewki brązowe, szare, grafitową zieleń i granatowe. Producent wziął pod uwagę sugestie Klientów i obecne brązowe zabarwienie jest bardziej stonowane. Ze specyfikacji produktu dowiadujemy się o tym, że zastosowano mniej barwnika czerwonego. Co by to nie miało oznaczać, to soczewki brązowe faktycznie zyskały na atrakcyjności. Zabarwienie szare niezmiennie jak do tej pory, bardzo interesujące i myślę, że nadal będzie dominować jeśli chodzi o udział w zakupach naszych Klientów. Mnie osobiście, również te "szarości" zawsze bardziej przypadały do gustu. Także grafitowa zieleń oraz granatowe wzbudzają zainteresowanie... Ale to już trzeba zobaczyć u nas na soczewkach próbnych. Natomiast w przyszłości spodziewamy się poszerzenia palety barw o kolor fioletowy, zielony i bursztynowy. Będę informował zaraz jak tylko uzyskamy potwierdzenie o wprowadzeniu do produkcji.

Z mojej strony wiadomość na temat nowego produktu byłaby niepełna gdybym nie wspomniał także o pozostałych cechach:

- w pomieszczeniu są wystarczająco jasne do pracy i wypoczynku

- w pełnym słońcu spełniają wręcz funkcję okularów przeciwsłonecznych dodatkowo dostosowując nasycenie barwy do panujących warunków oświetleniowych

- z dedykowanymi specjalnymi powłokami antyrefleksyjnymi chronią przed światłem niebieskofioletowym przy korzystaniu z komputera, smartfona, tabletu oraz TV.

- zabezpieczają w 100% przed promieniowanie UVA oraz UVB

- producent dołożył starań aby soczewki wraz z upływem czasu nie traciły swoich właściwości w zabarwianiu


Dla lepszej wizualizacji podaję link do materiału filmowego producenta soczewek: https://www.youtube.com/watch?v=CKhrRuv2BJY

Gdyby pojawiły się jakieś pytania dodatkowe to oczywiście jestem do dyspozycji...


Informacja zamieszczona dn. 28.04.2020 r.


 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego